Intencje Mszalne

Niedziela  02.10   XXVII Niedziela Zwykła

6.30- + Michał Worek

8.00-KG- + Franciszek Olber z żoną Franciszką i ++ zmarli z rodziny

10.00- W int. Dariusza z ok. 40 rocz. ur. z prośbą o Boże błog., opiekę NMP i dary Ducha Św.

11.30-KG- + Maria Bednarz z mężem Janem, rodzicami i dziećmi

           ROCZEK: Artur WACIĘGA

16.00- + Ryszard Rzepecki w 5 rocz. śm. (od żony i córki z rodziną)

 

Poniedziałek   03.10     

7.00- + Anna Worek z mężem Franciszkiem oraz córkami Marią i Małgorzatą

16.00-KG- 1) + Franciszek Worek z żonami Agnieszką i Barbarą oraz synami

2) + Józef Kamiński z żoną Franciszką

17.30- + Zofia Ferfecka w rocz. śm. z rodzicami

 

Wtorek  04.10    Wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu

7.00- + Franciszek Kalfas z żoną Marią, wnuczką Ewą i zięciami

16.00-KG- + Antoni Worek

17.30- + Franciszek Kurowski z teściami i szwagrem Józefem

 

Środa   05.10     Wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

7.00- + Franciszek Jochacy z żoną Anną i Karoliną

16.00-KG- + Franciszek Worek z żoną Heleną

17.30- W int. żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

 

Czwartek  06.10      

7.00- 1) + Franciszek i Franciszka Maślanka z synem i wnukiem

2) + Franciszek Ślebioda w 40 rocz. śm. z żoną, synem Bronisławem i rodziną Porębskich

16.00-KG- + Jan Plekaniec w 1 rocz. śm.

17.30- + Józef Worek

 

Piątek   07.10     Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

7.00- + Andrzej Zeman z rodzicami i rodzeństwem

16.00-KG- Z Róży Różańcowej Agnieszki Biegun o zdrowie, błog. Boże i opiekę MB a dla zmarłych o wieczny pokój

17.30- + Genowefa Szczotka z mężem Michałem i pokrewieństwem

 

Sobota   08.10     

7.00- + Gerda Marczewska

16.00-KG- + Franciszka (K) Matuszna z mężem Tadeuszem, rodzicami i synem Józefem

17.30- Za zmarłych w ostatnim czasie

 

Niedziela  09.10   XXVIII Niedziela Zwykła

6.30- + Franciszek Wojtas z żoną Marią

8.00-KG- + Władysław Słowik z żoną Barbarą, rodzicami i synem Franciszkeim

10.00- + Stefania Brączek z mężem Kazimierzem, synami i wnukiem

      CHRZTY: Łucja STEFANIAK i Szymon Tomasz FIEDOR

11.30-KG- 1) + Antoni Kamiński w 4 rocz. śm. z dziadkami i teściami

2) + Józef Jopek

16.00- + Marian Kalfas w rocz. śm. z rodzicami i teściami

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)